Rusya turist vizesi

Ekspres Rusya vizesi

Rusya vizesi

Rusya vizesi turistik amaçlı ziyaretler için acil durumlarda olmak üzere ekspres vize başvurusu yapmamıza imkan vermektedir. Rusya vize başvurusu normalde 5 iş gününde sonuçlanırken, Rusya ekspres vizesi 1 günde sonuçlanmaktadır. Yani vize başvuru yapıldığı günün ertesi günü vize teslim alınmış olmaktadır. Ekspres vize, 215$ ve 1 günde teslim.

Acil Rusya Vizesi
Rusya vizesiRusya vize evrakları ☛ Rusya vize ücreti ☛ Rusya vize işlemleri

Rusya vizesi ücreti ekspres vize alımında değişiklik göstermektedir. Çünkü normal vize başvurusu 5 iş günü içerisinde çıkmaktayken ekspres vize başvurusu 1 iş günü içersinde sonuçlanmaktadır. Rusya vize evrakları hazırlanırken dikkatli bir şekilde hazırlandığında, Rusya vize işlemleri tamamlanarak acil vize başvurusu yapılmış olacaktır. Haftalık Rusya ekspres vizesi bir günde isteniyorsa 215$ vize ücreti vardır. Vize başvurusu yapılırken dikkat edilecek hususlardan biride doğru şekilde voucher belgenizin düzenlenmiş olmasıdır. Yanlış yazılacak bir adres veya otel ismi sizin ülkeye girişti vize memuru ile aranızda bir sorun oluşturabilir. Rusya için vize kolay çıkarılan bir vize olmakla birlikte eğer detaylara dikkat edilmez ise büyük bir sorun yaşanabilir.

Rusya Vizesi evrakları:

  1. Pasaport (En az 6 aylık olmalı, vize için boş sayfası bulunmalı)
  2. 2 Adet Fotoğraf  (Fotoğrafların Arka fonu  beyaz olmalı)
  3. Başvuru Formu (Rusça) (SoHo Danışmanlık tarafından doldurulacaktır.)
  4. Voucher (Davetiye) Yabancı Turistik Kabul Belgesi (SoHo tarafından doldurulur)
  5. Rusya’daki Tur Öperatörü Tarafından  Alınmış Garanti Mektubu. (SoHo Vize Tarafından Temin Edilmektedir.)
  6. Rusya Federasyonunda Geçerli Seyahat Sağlık sigortası. SoHo Danışmanlık sigortanızı kesmektedir.

Acil Rusya Vizesi için bizi arayın: 02129636337 | 05445281484

Vize işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Rusya vize evrakları bizim tarafımızdan hazırlanır ve Rusya vize ücreti ödendikten sonra Rusya vize başvuru yapılmış olur. Konsolosluk eğer bir şüpheli durum görür ise pasaportunuzu 1 hafta 10 gün kadar tutmaya yetkilidir. Bu durumda pasaportunuzu geri çekebilir veya işlemin yapılmasını isteyebilirsiniz. Türkiye’in her ilinden Pasaportunuza Rusya vizesi alınmaktadır.

İstanbul dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları Aras KargoYurtiçi KargoMng Kargo ile SoHo Danışmanlık Vize Merkezine ulaştırabilirler. Pasaportlarınızın Vize işlemleri sonuçlandıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.

Acil Rusya Vizesi Ücreti: 220$

 
×