Adres

Rusya vize merkezi ofisi

Yurtdışında yaşamak nedir biz de çok iyi biliyoruz. Yıllarca yurtdışı özellikle de Rusya’da yaşadığımız için hem zorlukları hemde bürokrasiyi çok iyi ezberledik. Gün gelir bir registrasyon için günlerce uğraştırırlar, gün gelir aldığınız standart bir döküman için yeni yeni icatlar çıkartırlar. Rusya vize almak için bu siteye geldiğinize göre Rusya’nın da kendine has olan artılarını ve eksilerinide biliyorsunuzdur.

Rusya için vize alacak kişilerde en çok dikkat edilmesi gereken konu ise Rusya vize evrakları toplanırken düzgün ve hukuka uygun bir şekilde toplanmasıdır. Özellikle Rusya vize ücreti ödeneceği zaman ise harçların doğru yatması ve Rusya vize işlemlerinizin yetkili kişilerce yürütülmesi çok önemlidir. Bu açıdan sektördeki bir çok dolandırıcı, doğru konuşmayan kişilerden uzak durmanızı, kasap, restoran, cafe işi yapan kişilerden vize danışmanlık hizmeti almamanızı tavsiye ederiz. Özellikle üç kuruş tasarruf edeceğiz diye kurulan paravan şirketler üstüne davetiye yada voucher alarak Rusya’daki geleceğinizi riske atmayın. Bu ve bunun gibi bir çok sorunla karşılaştığımız için artık kimin hangi sorun ile karşılaşacağını çok iyi biliyoruz. Gelin nasıl bir Rusya vizesine ihtiyacınız var ve nasıl bir yol izleyeceksiniz birlikte karar verelim.

Eğer Rusya’da bulunuyor iseniz ve Moskova’ya yakınsanız orada bulunan ofisimiz ile iletişime geçip bizi ziyaret edebilirsiniz. Moskova ofisimizde hem Türkçe hem Rusça destek alacağınız personellerimiz bulunmaktadır. Ayrıca ödeme ve evrak takibi olarakta her iki ofisimizden de destek alabilirsiniz. Özellikle zamanın kısıtlı olduğu ve çabuk aktığı bu dönemde hız kazanmak ve pratik olmak önem kazanmaştır.

Sizde çalışanlarınızı İstanbul ofisimizden evraklarını çıkartıp Moskova ofisimizde Rusya vize işlemlemlerini devam ettirebilirsiniz. Sayfanın sağ tarafında Hem Rusya hemde Türkiye telefon ve adres bilgilerini bulabilirsiniz.

02129636337 | 05320625500

İletişim adresi: Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, No: 2127, Kat: 12 Şişli / İstanbul / Türkiye
www.rusya-vize.com | www.sohodanismanlik.com
Ofis: 02129636337 Fax: 02129636393
Mobil: 0 532 062 55 00

×