İranlılar için Rusya vizesi

İranlılar için Rusya vizesi başvurusu şimdi çok kolay! Siz sadece Pasaport, İkametgah ve fotoğrafınızı getirirsiniz. Geri kalan tüm işlemler acentemiz tarafından yürütülür, Rusya vizeniz 5 iş gününde alınır.

İranlılar için Rusya vizesi
İranlılar için Rusya vizesi

İranlılar için Rusya vize almak istiyorlarsa eğer Türkiye’de ikamet ediyorlar ve bir oturum kartına sahiplerse bu işlem aynı Türk vatandaşlarında olduğu gibi sadece 5 iş günü sürer. Normal vatandaşlar haricinde sadece seyahat sigortası ekstradan yapılması gerekmektedir. Sizde eğer Türkiye’de yaşayan bir İran vatandaşıysanız ve Rusya’yı ziyaret etmek istiyorsanız Türkiye’den Rusya vizesi için başvuru yapabilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterli. 02129636337 | 05445281484

Rusya vize 175$ | Rusya Yıllık vize 650$ Herşey dahil!

Rusya vize 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize işlemleri uzmanlarca yürütülür. Rusya vize ücreti güncel ve en iyi fiyat garantisi altındadır. Ekspres Rusya vizesi 1 günde çıkar ve evrak gerekmez. Rusya turist vizesi için pasaportunuz ve fotoğraf yeterlidir. Rusya vize uzmanı acentemiz hem Moskova hem de İstanbul’da sizlere yakın hizmet sunmaktadır. Rusya vize başvuru takiplerinizi en hızlı şekilde yapalım. Siz iş planınızı yapın, biz vize!

Rusya turist vizesi tek girişli ve iki girişli olarak 1 günde ekspres olarak çıkarılır. Rusya turist vizesi kolay ve hızlı çıkar. Yeterki doğru başvuru yapılsın. İranlılar için Rusya vize turistik amaçlı yada ticari amaçlı çıkarılabilir. İranlılar için Rusya vize için ikametgah belgesinin olması yeterlidir.

Rusya senelik vize

Rusya ticari vizesi ile yıl içinde hemen uçup işinizi halledebilirsiniz. Rusya senelik ticari vizesi çok girişlidir. 6 ayda 3 ay kalınabilir. İranlılar için Rusya vize senelik çıkarılması yaklaşık 22 gün sürmektedir. Rusya business vize veya delovaya olarakta bilinmektedir. Türkiye’de ikamet eden İran vatandaşları İstanbul’dan başvuru yapıp Rusya vizesini buradanalabilirler.

Rusya 3 Yıllık vizesi
Rusya VKS vizesi ile Rusya’da 3 yıllık çalışma hakkına sahip olursunuz. Rusya VKS vizesi hem kolay olması hemde kota sınırlaması olmadığı için tercih edilir.

İranlılar için Rusya vize 3 aylık çıkarılabilmektedir. Ancak 12 gün gibi bir zaman almaktadır. Moskova ofisimiz gerekli olan davetiyeyi sağladıktan sonra İstanbul Rusya konsolosluğundan vize sağlanmaktadır. Rusya Business vizesi size kısa olmayan ama uzun olmayan işlerinizde kolaylık sağlar. Özellikle tam 90 gün kalınması bir avantajdır.

Rusya turist vizesi nasıl alınır

Rusya Federasyonuna kısa süreli turistik amaçlı ya da tarihi mekanların ziyaret edilmesi gibi amaçlarla yolculuk etmek isteyen vatandaşların Rusya Turistik vizesi alması gerekmektedir. Rusya Turistik vizesi bir yada iki girişli olup vize sahibine RF’na maksimum 30 gün ülkede kalma hakkı vermektedir. Rusya için turistik vize başvurusunda iki girişli turistiklerde ancak bir Avrupa ülkesi ziyaret edilip dönüşü yine Rusya üzerinden olacaksa iki giriş (double) vize verilmektedir. Rusya Turistik vizesi, Rusya Federasyonu’nda tur operatörlüğü faaliyeti yürüten Turizm şirketlerinin “Gelen kişiyi karşılayacağını beyan ettiği kabul ve onay belgesi” alınması şartı ile verilmektedir. Bu belgeyi SoHo Danışmanlık olarak biz Moskova ofisimizden sağlamaktayız. Rusya’da iş görüşmesi, tıbbi konsültasyon ya da bilimsel araştırma gibi amaçlarla seyahat etmek isteyen şahıslar da Rusya Turistik vizesi ile hızlıca seyahatini gerçekleştirebilir. Rusya Turistik vizesi için başvuru yapan vatandaşlar bu vizeyi amaçlarına uygun talep ettiklerini açıkça ibraz etmelidir.

Rusya turist vizesi süreler

Rusya turist vizesi için tipine göre 2 gün yada 5 gün sonra pasaport teslim alınır. Konsolosluğa Rusya vize evrakları ile birlikte pasaport teslim edilir. Rusya vize ücreti yatırılır. Eksik evraklarınız varsa Moskova ofisimizden evrak isteriz yoksa davetiyeniz temin edilir. Gerekli formlar ve Rezervasyonlar yapılır. Pasaportlar ve Resimler Teslim alınır.

Rusya vize ücreti tablosu

Rusya vize ücretleri 2017-2019 yılı arasında yılbaşı zammı ile daha da arttırılmıştır. Ücretlerin çoğu konsolosluk harçları olarak ödenmektedir. Rusya vize ücreti olarak ödeyeceğiniz rakamlar içinde acentemizin danışmanlık hizmeti dahildir. Group fiyatları için ayrıca danışmanımızdan teklif isteyiniz. Bireysel müşterilerimiz Rusya vize ücreti olarak aşağıdaki fiyatları ödeyecektir. Ödemenizi isterseniz banka transferiyle isterseniz nakit olarak yapabilirsiniz. Fiyatlara KDV dahil değildir. İstenmesi halinde %18 KDV eklenerek faturanız kesilmiş olacaktır. Rusya vize ücreti olarak ödenen rakam içerisinde sizin davetiyeniz, voucher belgeniz gibi Rusya vize evrakları arasında olması gereken tüm belgeler vardır. Siz sadece pasaportunuzu ve 2 adet vesikalık resminizi sağlarsınız.

Rusya vize 02129636337 | 05445281484

Rusya turist vizesi evrakları:

  1. Pasaportuz (En az altı aylık geçerli olması ve vize yapıştırılacak sayfasının bulunması gerek)
  2. Fotoğraf (Rusya vize için resim biometrik olmasına gerek yok. Ölçüsü 35mm-45mm olması yeterli)
  3. Gerekli olan voucher yada davetiyeniz ile garanti mektubunuz (Garanti Pismo) Bizim tarafımızdan hazırlanır.

Lütfen dikkat Yeşil Pasaport sahibi olan kişiler Rusya için vize başvurusunda bulunmak zorundadırlar. Rusya vize rejimi değiştiği için Yeşil pasaportunuz olsada Rusya ziyareti yapacak kişiler vize almak zorundadırlar.

Rusya turist vizesi ücreti

Rusya için turist vizesi almış olan vatandaşlar Rusya’da kalacakları tarihler içerisinde 7 günü aşmaları halinde, mutlaka “Registre” denilen kayıt işlemini yaptırmaları gerekmektedir. Herhangi bir otelde kalan müşterilerimiz için bunu kaldıkları otel kendisi yapmaktadır. Ancak yakını, ailesi, arkadaşının yanında kalan kişiler mutlaka bölgenin göçmen idaresine gidip Registrasyon işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Unutmayın! Sadece 7 gün.
Rusya’da kayıt işlemlerinin yapılması registrasyon adresi ile ilgili Moskova’ya giden müşterilerimiz SoHo Danışmanlık ofisimize uğrayarak oradan yardım ve destek alabilirler. Bir adrese sahip olmayan kişiler için adres sağlanıp registrasyon işlemi yapılacaktır.

×