Rusya Sicil, Deport, Giriş yasağı sorgulama

///Rusya Sicil, Deport, Giriş yasağı sorgulama

Rusya Sicil, Deport, Giriş yasağı sorgulama

RUSYA’YA

GİRİŞ YASAĞININ OLUP OLMADIĞINI ARAŞTIRMA SERVİSİ HAKKINDA

Rusya Deport Sorgulama Yapmak, yada Rusya’da hakkında herhangi bir girişini engelleyecek durum olup olmadığını öğrenmek için bizden hizmet alabilirsiniz.

Rusya’ya giriş yasağının kendilerine uygulanıp uygulanmadığını tespit etmek isteyen Türk vatandaşları, Rusya’ya giriş yasağının olup olmadığını araştırma için avukatlarımız ile FMS dairesinden birebir net içerden hakkınızdaki durumu öğrenebiliriz. Söz konusu araştırmanın sonuçları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanılabilir. Biz sadece Rusya Federasyonuna gelmeden yada gelme niyetindeyseniz önceden bilgi edinmek amacıyla bu hizmeti vermekteyiz.

Rusya Sicil Sorgusu

Rusya Federasyonu topraklarına yabancı vatandaşlar ve vatansız kişiler tarafından Rusya İçişleri Bakanlığı aracılığıyla girilmesine izin verilmemesi gerekçesinin olup olmadığını kontrol etmek için Moskova’da bulunan avukatlarımız sizin adınıza içişleri bakanlığından bilgi almaktadır.

Websitesinden doğrulama sadece ön bilgilendirme amaçlıdır ve gerekçe sunmaz ve hukuki herhangi bir konuda kullanılamaz resmi geçerliliği yoktur.

Deport durumu, deport süresi, yasak getirilmesi, sınır dışı durumu, vize çıkıp çıkmayacağı, çalışma izini verilip verilmeyeceği hakkında bütün bilgileri bu veritabanından öğrenip bilgi veriyoruz. Hakkınızda böyle bir kayıt yok ise siciliniz temiz demektir.

Hizmet Bedeli: 250$’dır. Aynı hafta sonuç alınmaktadır.

By |2018-09-11T01:31:13+00:00Ekim 21st, 2018|Categories: Rusya vizesi|Tags: , , , |Rusya Sicil, Deport, Giriş yasağı sorgulama için yorumlar kapalı

About the Author:

SoHo Danışmanlık Rusya için vize başvuruları ve Rusya vize evrakları konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Moskova merkezli ve uzmanlık alanı işçi vizeleri ve ticari Rusya vizesi olan şirket 2007 Yılından beri faaliyet göstermektedir. Rusya vize işlemleri yürütür, kolaylaştırır. Rusya vize ücreti ve Rusya için vize takibi konularında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Rusya'da personel ve bordrolama işlemleri yapmaktadır. Turizm Danışmanlık şirketi olup Tüm Konsolosluklara akredite bir kuruluştur. Rusya'da ayrıca meslek sertifikaları ve dil sertifikaları edinebileceğiniz tek şirket. Merkez ofisi Moskova'da olduğu için hem Türkiye'de hemde Rusya'da ödeme ve işlem yapma kolaylığı sağlamaktadır. Türkiye Adres: Mecidiyeköy Mh. Mecidiyeköy, Şişli 34387 İstanbul, Türkiye. Tel:+902129636337 - +902129636393 - +905445281484 E-posta: info@rusya-vize.com | www.rusya-vize.com