Rusya iş vizesi

/Rusya iş vizesi
Rusya iş vizesi2018-12-24T17:28:02+00:00

Rusya iş vizesi

Rusya iş vizesi başvurusunda bulunacak kişiler vize tiplerine göre başvuru yapmaktadırlar. Eğer vize tipinizi bilmiyorsanız, ziyaret amacınıza göre bunu belirlemenize biz yardımcı olabiliriz. Rusya iş vizesi almak istiyorsanız, Rusya vize evrakları ona göre hazırlanmalıdır. Rusya vize ücreti ödenmeden önce vize tipinizi lütfen belirleyin. Rusya iş vizesi için öncelikle bir davetiye ihtiyacı olmaktadır. Bu davetiye tarafımızca sağlanmakta olup. Siz sadece Pasaport ve 2 adet vesikalık fotoğraf sağlamaktasınız.

☛ Rusya vizesi ☛ Rusya vize evrakları ☛ Rusya vize ücreti ☛ Rusya vize işlemleri

Rusya iş vizesi

Rusya iş vizesi

Rusya iş vizesi çıkarılırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biriside iş davetiyenizin Rusya tarafından onaylı olmasıdır. Rusya iş vizesi için süreler değişmektedir. Rusya iş vizesi davetiyesi 10 gün ile 15 gün arasında gelmektedir. Eğer senelik bir Rusya iş vizesi gerekliyse 17 gün, 3 aylık kısa süreli Rusya iş vizesi ise 10 günde çıkmaktadır. Rusya iş vizesi evrakları aşağıdaki belirtildiği gibidir. Ancak hatırlatmakta fayda var Rusya Business vizeler için gerekli olan evrakları tümü orijinal olmalı veya eğer davetiyeniz kopya olarak geldiyse barkodlu olmalıdır. Eğer davetinizin üstüne adınız ve soyadınız yazmıyor ise bir gün onay süreci için ek olarak düşünmelisiniz. Ayrıca davetiyeler de hatalı olan kısımlar olursa kesinlikle başvuru kabul edilemez. Yani eğer siminizde yazılışında bir harf yanlış yazıldıysa o davetiye boşuna çıkmış demektir. Konsolosluk kesinlikle başvuruyu kabul etmez.

Rusya iş vizesi evrakları:

  1. Pasaport
  2. 2 Adet Fotoğraf  (Fotoğrafların Arka fonu  beyaz olmalı)
  3. Başvuru Formu (Rusça) (SoHo Danışmanlık tarafından doldurulacaktır.)
  4. Voucher (Davetiye) Yabancı Turistik Kabul Belgesi (SoHo tarafından doldurulur)
  5. Rusya’daki Tur Öperatörü Tarafından  Alınmış Garanti Mektubu. (SoHo Vize Tarafından Temin Edilmektedir.)
  6. Rusya Federasyonunda Geçerli Seyahat Sağlık sigortası. SoHo Danışmanlık sigortanızı kesmektedir.

Rusya iş vizesi için bizi arayın: 02129636337 | 05445281484

Rusya iş vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Rusya vize evrakları bizim tarafımızdan hazırlanır ve Rusya vize ücreti ödendikten sonra Rusya vize başvuru yapılmış olur. Türkiye’in her ilinden Pasaportunuza Rusya vizesi alınmaktadır.

İstanbul dışındaki şehirlerden pasaport ve evrakları Aras KargoYurtiçi KargoMng Kargo ile SoHo Danışmanlık Vize Merkezine ulaştırabilirler. Pasaportlarınızın Vize işlemleri sonuçlandıktan sonra aynı şekilde kargo ile size geri gönderilecektir.