Rusya turist vizesi

Rusya işçi vizesi evrakları

Rusya işçi vizesi evraklar:

rusya-vizeStandart tek veya çok giriş-çıkışlı çalışma vizesi başvurusu yapabilmek için bu yazdığımız evrakları getirmeniz gerekmektedir:

  • Rusya Federasyonu topraklarına girebilmek için Rusya Federasyonu Göçmen Bürosu tarafından verilmiş davetiye mektubu; Bu davetiye mektubu FMS onaylı ve Şirketiniz adına çıkmaktadır.
  • En az 2 boş sayfası olan ve vizenin bitiminden sonra minimum 6 Ay geçerliliği olan orijinal pasaport;
  • Konsolosluğun resmi İnternet sitesinde online olarak bulunan, bilgisayardan çıktısı alınmış ve başvuru sahibi tarafından imzalanmış başvuru formu linki bu şekildedir. visa.kdmid.ru;
  • Renkli fotograf – Lütfen fotograf detayları için vize danışmanımızdan bilgi alınız.
  • Türk vatandaşları için saglık sigortası zorunlu degildir ama tavsiye edilir.
  • Türkiye’deki oturma izninin orijinali ve kopyası (Eğer Amerika veya Lichtenstein vatandaşı iseniz gerekli degildir).Konsolosluk vize teslimatından önce sizden ilave belge isteyerek, sizi mülakata davet edebilir ve vize teslimat süresini uzatabilir. Rezervasyonlarınızı ve iş planınızı ona göre yapınız.Konsolosluk ve servis ücretlerinin ödemesi vize merkezinde yapılacaktır.

— Dikkat —

Eğer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı değilseniz başvuru için ilave belgeler vermeniz gerekmektedir:

  1. Türkiye’de en azından 90 gün daimi oturma izni olan belirtilen ülkelerin vatandaşları; Arnavutluk, Bahreyn, Venezuela, Haiti, Mısır, Irlanda, Lesotho, Libya, Makedonya, Mali, Meksika, Yeni Zelanda, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Demokratik Kore Cumhuriyeti, Suudi Arabistan, İngiltere ve Kuzey İrlanda, Sierra Leone, Ekvador Ginesi, Güney Afrika, Japonya.Ulusal antlaşmalara dayanarak Türkiye’de daimi olarak en az 90 gün oturma izni veren belgeler; eğitim vizesi, çalışma vizesi, çalışma izni, geçici oturma izni vs. olabilir.
  2. Türkiye’de daimi oturma izni ve benzer belgesi olan belirtilen ülke vatandaşları: Algeria, Angola, Afganistan, Bangladesh, Vietnam, Gürcistan, Hindistan, Irak, İran, Çin, Demokratik Kore Cumhuriyeti, Nepal, Nijerya, Pakistan, Rwanda, Suriye, Somali, Çad, Sri Lanka, Etiyopya.

“Rusya işçi vizesi evrakları” üzerine 2 yorum

Yorumlar kapalı.

×