Rusya turist vizesi

Rusya turist vizesi

Rusya turist vizesi

rusya-vize-rusya-vizesiRusya için vize, sahibinin belirli bir süre Rusya’da kalmasına izin veren resmi bir belgedir.

Rusya turist vizesinde vize, giriş ve çıkış tarihleri, rusya vize türü ve izin verilen giriş sayısının yanı sıra, rusya vize sahibinin pasaport bilgileri ve ev sahibi kuruluş hakkında bilgileri içerir. Rusya vize işlemleri yapılırken, lütfen rusya vizenizin hem giriş hem de çıkışa izin veren belge olduğunu unutmayın; Rusya’da vizenizin izin verdiği tarihten daha uzun bir süre kalırsanız ya da pasaportunu vize ile kaybederseniz, ülkeyi terk etmek sorunlu hale gelecektir. Rusya vize ücreti yatırılırken vize işlemleri esnasında vize türüne göre harç bedeli ödenmektedir. Rusya vize evrakları hazırlanırken bu bölüme dikkat ediniz.

Rusya turist vizesi gerekli evraklar

Rusya vize evrakları turist vizesi için gerekli olan 1 adet geçerli pasaportunuz ve 1 adet vesikalık resminizdir. Bu pasaport ve resminizi kargo yolu ile ofisimize yada bizzat kendiniz şirketimize getirerek bize ulaştırmanız, başvuru yapmamız için gereklidir. Rusya için vize başvurusu yapacak olanlar mutlaka orijinal pasaportunu getirmeli. Biz geri kalan evrakları sizlerin adına doldurup gerekli başvuruyu yapıyoruz. Rusya vize ücreti ödemesi yapılacağı için bir daha iptal şansı yoktur. İstenen belgeler banka hesap dökümleri, sağlık belgeleri, otel rezervasyonları ve uçak rezervasyonlarını biz hazırlıyor ve konsolosluğa veriyoruz. Sizin konsolosluğa gitmenize gerek kalmadan, pasaportunuza vize vurulmuş olarak size geri getiriyoruz. Böylelikle Rusya vize işlemleri tamamlanmış oluyor.

Rusya turist vizesi çıkış süresi

Rusya için vize alacak kişiler, başvurularını turist vizesi için yapıyorlarsa gereken süre ikiye ayrılmaktadır. Öncelikle turistik Rusya’ya ziyarette bulunacak olan müşterilerimizin aciliyet durumu değerlendirilir. Eğer vakit dar uçuşa çok az bir süre kaldıysa Rusya istanbul konsolosluğunun bize tanıdığı express vize servisi hizmetinden yararlanıp 2 gün içerisinde Rusya turist vizesi alınır. Rusya vize ücreti bu aşamada iki farklı harç ile ödenmektedir. Rusya vize işlemleri yapılırken bunun değerlendirilmesi gerekir. Rusya vize evrakları buna göre düzenlenmelidir. Rusya turist vizeleri amaçlarına göre 7 günlük, 10 günlük, 15 günlük ve Aylık olarak çeşitlenmiştir.

[table id=2 /]

×