Rusya turistik vize ücreti 2019

Rusya turistik vize ücreti 2019

Rusya turistik vize ücreti 2019 yılı için şimdilik bir değişiklik görünmemektedir. Rusya vize ücreti 2018 yılındaki şekliyle devam etmektedir. Muhtemeldir ki vize ücretlerinin konsolosluk tarafından USD olarak alındığından dolayı bir yeni yıl fiyat zammı görünmemektedir. Ama tabiki Rusya’dan kaynaklanan bir talep olursa Konsolosluk fiyatlarıda değişiklik gösterebilir.

Rusya vize 140$ | Rusya Yıllık vize 600$ Herşey dahil!

Rusya turistik vize ücreti 2019 da 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize işlemleri uzmanlarca yürütülür. Rusya vize ücreti güncel ve en iyi fiyat garantisi altındadır. Ekspres Rusya vizesi 1 günde çıkar ve evrak gerekmez. Rusya turist vizesi için pasaportunuz ve fotoğraf yeterlidir. Rusya vize uzmanı acentemiz hem Moskova hem de İstanbul’da sizlere yakın hizmet sunmaktadır. Rusya vize başvuru takiplerinizi en hızlı şekilde yapalım. Siz iş planınızı yapın, biz vize!

Rusya turist vizesi

Rusya turistik vize ücreti 2019 tek girişli ve iki girişli olarak 1 günde ekspres olarak çıkarılır. Rusya turist vizesi kolay ve hızlı çıkar. Yeterki doğru başvuru yapılsın.

Rusya senelik vize

Rusya ticari vizesi ile yıl içinde hemen uçup işinizi halledebilirsiniz. Rusya senelik ticari vizesi çok girişlidir. 6 ayda 3 ay kalınabilir.

Rusya 3 Yıllık vizesi

Rusya VKS vizesi ile Rusya’da 3 yıllık çalışma hakkına sahip olursunuz. Rusya VKS vizesi hem kolay olması hemde kota sınırlaması olmadığı için tercih edilir.

Rusya Şoför vizesi

Rusya şoför vizesi, sürücülerimize Rusya topraklarında senede bir çok kere giriş çıkış hakkı vermektedir. Rusya şoför vizesi ile yıl boyunca giriş çıkış hakkı.

Rusya 3 aylık vize

Rusya business vizesi size kısa olmayan ama uzun olmayan işlerinizde kolaylık sağlar. Özellikle tam 90 gün kalınması bir avantajdır.

Rusya işçi vizesi

Yıllık işçi vizesiyle Rusya’da 1 yıl kalabilirsiniz. Çok girişlidir. Sadece Moskova için yapılır. Moskova’da ikamet edecekler için ideal bir çözümdür.

Rusya vize işlemleri hakkında daha fazlası için merhaba demez misiniz?

Rusya turistik vize ücreti 2019 başvuru işlemleri genellikle iki ülke tarafından takip edilmesi gereken bir işlemdir. Bu yüzden Moskova ofisimiz ve İstanbul ofisimiz tüm işlemleri birinci elden yürütür. Acentemiz Rusya’dan gerekli olan Rusya vize evraklarını temin eder, İstanbul konsolosluğunda da geriye kalan işlemleri tamamlar.

 

Rusya vize merkezi

Rusya vize işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Danışmanlık şirketimiz sizlere hem Rusya vize evrakları hakkında bilgi verir hemde güncel olan Rusya vize ücreti fiyatları hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Unutmayın Rusya turist vizesi evrakları çok fazla değildir, bir Schengen vizesi evraklarına benzemez ancak detaylı ve düzgün takip edilmiş bir başvuru yapmazsanız hem zaman kaybınız hemde maddi kaybınız olabilir. Rusya turist vizesi kolay olmasıyla birlikte az evrak istenen bir vize türüdür. Rusya turist vizesi başvurunuzu birlikte yapalım hem siz kazançlı çıkın hem biz.

Rusya turist vizesi nasıl alınır

Rusya Federasyonuna kısa süreli turistik amaçlı ya da tarihi mekanların ziyaret edilmesi gibi amaçlarla yolculuk etmek isteyen vatandaşların Rusya Turistik vizesi alması gerekmektedir. Rusya Turistik vizesi bir yada iki girişli olup vize sahibine RF’na maksimum 30 gün ülkede kalma hakkı vermektedir. Rusya için turistik vize başvurusunda iki girişli turistiklerde ancak bir Avrupa ülkesi ziyaret edilip dönüşü yine Rusya üzerinden olacaksa iki giriş (double) vize verilmektedir. Rusya Turistik vizesi, Rusya Federasyonu’nda tur operatörlüğü faaliyeti yürüten Turizm şirketlerinin “Gelen kişiyi karşılayacağını beyan ettiği kabul ve onay belgesi” alınması şartı ile verilmektedir. Bu belgeyi SoHo Danışmanlık olarak biz Moskova ofisimizden sağlamaktayız. Rusya’da iş görüşmesi, tıbbi konsültasyon ya da bilimsel araştırma gibi amaçlarla seyahat etmek isteyen şahıslar da Rusya Turistik vizesi ile hızlıca seyahatini gerçekleştirebilir. Rusya Turistik vizesi için başvuru yapan vatandaşlar bu vizeyi amaçlarına uygun talep ettiklerini açıkça ibraz etmelidir.

Rusya turist vizesi süreler

Rusya turist vizesi için tipine göre 2 gün yada 5 gün sonra pasaport teslim alınır. Konsolosluğa Rusya vize evrakları ile birlikte pasaport teslim edilir. Rusya vize ücreti yatırılır. Eksik evraklarınız varsa Moskova ofisimizden evrak isteriz yoksa davetiyeniz temin edilir. Gerekli formlar ve Rezervasyonlar yapılır. Pasaportlar ve Resimler Teslim alınır.

Rusya vize ücreti tablosu

Rusya vize ücretleri 2017-2018 yılı arasında yılbaşı zammı ile daha da arttırılmıştır. Ücretlerin çoğu konsolosluk harçları olarak ödenmektedir. Rusya vize ücreti olarak ödeyeceğiniz rakamlar içinde acentemizin danışmanlık hizmeti dahildir. Group fiyatları için ayrıca danışmanımızdan teklif isteyiniz. Bireysel müşterilerimiz Rusya vize ücreti olarak aşağıdaki fiyatları ödeyecektir. Ödemenizi isterseniz banka transferiyle isterseniz nakit olarak yapabilirsiniz. Fiyatlara KDV dahil değildir. İstenmesi halinde %18 KDV eklenerek faturanız kesilmiş olacaktır. Rusya vize ücreti olarak ödenen rakam içerisinde sizin davetiyeniz, voucher belgeniz gibi Rusya vize evrakları arasında olması gereken tüm belgeler vardır. Siz sadece pasaportunuzu ve 2 adet vesikalık resminizi sağlarsınız.

Rusya turist vizesi evrakları:

  1. Pasaportuz (En az altı aylık geçerli olması ve vize yapıştırılacak sayfasının bulunması gerek)
  2. Fotoğraf (Rusya vize için resim biometrik olmasına gerek yok. Ölçüsü 4,5-5,5 olması yeterli)
  3. Gerekli olan voucher yada davetiyeniz ile garanti mektubunuz (Garanti Pismo) Bizim tarafımızdan hazırlanır.

Lütfen dikkat Yeşil Pasaport sahibi olan kişiler Rusya için vize başvurusunda bulunmak zorundadırlar. Rusya vize rejimi değiştiği için Yeşil pasaportunuz olsada Rusya ziyareti yapacak kişiler vize almak zorundadırlar.

Rusya turist vizesi ücreti

Rusya turist vizesi almış olan vatandaşlar Rusya’da kalacakları tarihler içerisinde 7 günü aşmaları halinde, mutlaka “Registre” denilen kayıt işlemini yaptırmaları gerekmektedir. Herhangi bir otelde kalan müşterilerimiz için bunu kaldıkları otel kendisi yapmaktadır. Ancak yakını, ailesi, arkadaşının yanında kalan kişiler mutlaka bölgenin göçmen idaresine gidip Registrasyon işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Unutmayın! Sadece 7 gün.
Rusya’da kayıt işlemlerinin yapılması registrasyon adresi ile ilgili Moskova’ya giden müşterilerimiz SoHo Danışmanlık ofisimize uğrayarak oradan yardım ve destek alabilirler. Bir adrese sahip olmayan kişiler için adres sağlanıp registrasyon işlemi yapılacaktır.

Rusya turistik vize ücreti 2019
Rusya turistik vize ücreti 2019
×