Rusya vize ne zaman kalkacak 2019

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

Rusya vize ne zaman kalkacak 2019

Rusya vize ne zaman kalkacak 2019 yılı için Rusya vize kalkacağına yönelik yine oyalayıcı haberler bir yana dursun. Rusya vizesi kalkacak gibi bir durum söz konusu değil. Öncelikle Rusya vizesi kalksa bile bu muafiyetin Yeşil Pasaportlardan başlayacağını söyleyebiliriz. Rusya vizesi kalkmasa bile şu anda çıkarılması en kolay vizelerden biridir. Tabiki diğer dünya devletlerinin vize ücretlerine baktığımızda en pahalı vize harçlarının Rusya vizesinde olduğu görülmektedir.

Rusya vize ne zaman kalkacak 2019? Türk hükümeti, Rusya’nın 2019 yılında vizeleri kaldıracağını umuyor. Açıklamayı, Moskova’da bulunan Türk Ticaret Bakan Yardımcısı yaptı.
Türkiye Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Moskova’da düzenlenen “Rus-Türk İş Forumu”nda konuştu. Metin, önümüzdeki yıl Rusya ile Türkiye arasındaki vize rejiminin iptal edilmesini umduğunu belirtti. Rusya’nın vizeleri kaldırması umudunu iki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesine bağlayan bakan yardımcısı, bu yıl 6 milyon Rus turistin Türkiye’yi ziyaret ettiğini hatırlattı. Bu rakamın giderek arttığını vurgulayan Metin, iki ülkede 2019 yılının turizm ve kültür yılı olarak ilan edildiğini anımsattı.

Türk bakan yardımcısı, “Umuyorum ki bu yıl vizeler iptal edilecek. Türk turistler, Rusya’ya gelmeye başlayacak.” dedi.

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ağustos ayında Rusya’nın bazı Türk vatandaşları için seyahat rejiminin karşılıklı kolaylaştırılması konusunda müzakereye hazır olduğunu açıklamıştı. Rusya, Kasım 2015’teki uçak krizinin ardından Türk vatandaşlarına vize rejimi getirmişti.

Öte yandan, Moskova’daki forumda iki ülke arasındaki iş ilişkileri ele alındı.

Forumda konuşan Rusya Ticaret ve Sanayi Bakan Yardımcısı Aleksey Gruzdev da, iki ülkenin ilişkilerde yeni bir sayfa açtığını vurgulayarak, iş dünyasının önünü açacak işbirliği yapılması gerektiğini söyledi.

Türkiye’nin Moskova Büyükelçisi Hüseyin Diriöz de, Türk ve Rus iş adamlarına her türlü kolaylığı göstermeye hazır olduklarını ifade etti.

Rusya vize 140$ | Rusya Yıllık vize 600$ Herşey dahil!

Rusya vize 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize işlemleri uzmanlarca yürütülür. Rusya vize ücreti güncel ve en iyi fiyat garantisi altındadır. Ekspres Rusya vizesi 1 günde çıkar ve evrak gerekmez. Rusya turist vizesi için pasaportunuz ve fotoğraf yeterlidir. Rusya vize uzmanı acentemiz hem Moskova hem de İstanbul’da sizlere yakın hizmet sunmaktadır. Rusya vize başvuru takiplerinizi en hızlı şekilde yapalım. Siz iş planınızı yapın, biz vize!

Rusya vize turistik 140$

Rusya vize turistik tek girişlidir. Maskimum 30 günlük olabilir. 5 iş günde çıkar. Acil durumlar için ekspres başvuru ile 1 günde alınabilir. Rusya turist vizesi evrakları pasaport ve 2 fotoğraftır.

Rusya vize senelik 600$

Rusya ticari vizesi çok girişlidir. Maksimum 6 ayda 90 gün kalınabilir. 15 iş günde çıkar. Acil durumlar için ekspres başvuru ilede alınabilir. Rusya ticari vizesi evrakları pasaport ve 2 fotoğraftır.

Rusya vize 3 aylık 300$

Rusya ticari vizesi tek ve iki girişlidir. 90 günlüktür. 3 Ay Rusya’da kalınır. Rusya vize 15 günde çıkar. Aciller için ekspres başvuru ilede alınabilir. Rusya 3 aylık vizesi için evraklar pasaport ve 2 fotoğraftır.

 

 

[/fusion_text][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=””]

Rusya turist vizesi

tek girişli ve iki girişli olarak 1 günde ekspres olarak çıkarılır. Rusya turist vizesi kolay ve hızlı çıkar. Yeterki doğru başvuru yapılsın.

Rusya senelik vize

Rusya ticari vizesi ile yıl içinde hemen uçup işinizi halledebilirsiniz. Rusya senelik ticari vizesi çok girişlidir. 6 ayda 3 ay kalınabilir.

Rusya 3 Yıllık vizesi

Rusya VKS vizesi ile Rusya’da 3 yıllık çalışma hakkına sahip olursunuz. Rusya VKS vizesi hem kolay olması hemde kota sınırlaması olmadığı için tercih edilir.

Rusya Şoför vizesi

Rusya şoför vizesi, sürücülerimize Rusya topraklarında senede bir çok kere giriş çıkış hakkı vermektedir. Rusya şoför vizesi ile yıl boyunca giriş çıkış hakkı.

Rusya 3 aylık vize

Rusya business vizesi size kısa olmayan ama uzun olmayan işlerinizde kolaylık sağlar. Özellikle tam 90 gün kalınması bir avantajdır.

Rusya işçi vizesi

Yıllık işçi vizesiyle Rusya’da 1 yıl kalabilirsiniz. Çok girişlidir. Sadece Moskova için yapılır. Moskova’da ikamet edecekler için ideal bir çözümdür.

[/fusion_text][fusion_imageframe image_id=”24166|800″ max_width=”” style_type=”” blur=”” stylecolor=”” hover_type=”none” bordersize=”” bordercolor=”” borderradius=”” align=”center” lightbox=”no” gallery_id=”” lightbox_image=”” lightbox_image_id=”” alt=”Rusya vize ne zaman kalkacak 2019″ link=”” linktarget=”_self” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]https://rusya-vize.com/wp-content/uploads/2018/12/00262-2018-Rusya-vize–800×1000.jpg[/fusion_imageframe][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

×