rusya vizesi 2018

Senelik Çok Girişli Şoför Vizesi

Çok girişli lojistik şirketlerinin sürücüleri için rusya vizesi, Rusya bölgesine çalışan taşıma, nakliye ve ulaşım firmalarının tercih ettiği bir vize türüdür. Hızlı çıkması açısından birçok lojistik firması tarafından tercih edilmektedir. 22 gün gibi kısa bir süre ve 950$’lıkbir maliyeti vardır.

Senelik Rusya Ticari Vizesi

Rusya’ya iş seyahati için (görüşmelerde bulunma, fuar katılma) ziyarette bulunmak isteyenlere verilir. Moskova merkezimizden sağlanacak davetiye ile İstanbul’dan 5 gün içerisinde sağlanmaktadır. Toplamda 22 günde ve 600$‘a sağlanan vize ayrıca Delovaya vize olarakta bilinir. Çok girişli olup 1 seneliktir. 

Moskova Çalışma Vizesi

Rusya kanunlarına uyacak şekilde Federal Göç Şubesi’nin düzenlediği veya FMS’nin uzatma hakkı bulunan davetiyeye dayanarak çalışma amaçlı Rusya Federasyonuna giriş için verilir. Yaklaşık 45 günde alınmaktadır. 1800$ maliyeti vardır. Sadece gerçek şirketlere ve çalışılacak olan şirketlerin üzerine yapılır.

Rusya vizeleri ziyaret amacına uygun olmalı. Rusya vizeler konusunda titiz davranmaktadır.

Rusya’ya ticari gidecekler için gerekli olan davet mektubunu 17 günde alıyoruz. Konsolosluk bu mektupların Rusya Federasyonu’nun Bakanlığı tarafından (УФМС) onaylanmasını istemektedir. Rusya bakanlığının (УФМС) üstünde mührü olmayan davetiye mektupları geçersizdir ve ticari vize almak için kullanılamaz.
(УФМС)

 

×