Rusya vize

Rusya vize 2019 yılında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir. Rusya vize başvurusu yapıp vizenizi aldıktan sonra ancak Rusya Federasyonu seyahatine gidebilirsiniz. Üstelik Rusya vize tüm Yeşil Pasaportlular içinde geçerlidir.

Rusya vize işlemleri çok zor değildir. Ancak Rusya vize evrakları hazırlanırken dikkatlice hazırlanmalı ve asılları ile yola çıkılmalıdır. Rusya vize bir Schengen vizesi ile karşılaştırıldığından evrak olarak çok daha az evrak ister ancak işinde profesyonel kişilerle çalıştığınız müddedçe sorun yaşamazsınız. Rusya vize evrakları çok fazla değildir. Ancak burada Rusya vize tipi çok önemlidir. Rusyaya gidiş amacınıza uygun olarak, vize tipinizi seçmenizde acente uzmanlarımız silere yardımcı olacaktır.

Rusya için vize var mı? En çok gelen sorulardan birisidir. Evet Rusya için vize gereklidir. Üstelik Yeşil Pasaportunuz olsa dahi Rusya ziyareti için vize almak mecburidir.

Rusya vize ücreti vize tipine göre ödenmektedir. Sitemizdeki fiyatlar Rusya vize ücreti harçları ve servis bedeli dahil fiyatlardır. Rusya için vize başvurusunda Rusya vize ücreti herşey dahil KDV hariçtir!”]Rusya vize ücreti ödendikten sonra 2-5 gün arasında çıkar.

Rusya vize başvuru takip merkezi Moskova & İstanbul

Basitçe anlatmak gerekirse biz Rusya vize başvurunuzu yapar ve vizenizi alırız. Bırakın biz vize planınızı yapalım siz iş planınızı yapın.

Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Rusya için vize var mı sorusunun cevabı evet 2019 yılı itibariyle halen Rusya için vize başvurusu zorunludur. Rusya vizesi kalktı mı? Evet daha önce Rusya vizesi kalkmış ve vizesiz girişler yapılmaktaydı. Ancak 2015 Yılındaki Rus uçağının düşürülmesi sonucu ikili ilişkiler bozuldu ve Rusya vize rejimi değişti. O günden sonra Rusya için vize almak artık Türk vatandaşları için şart oldu. Yeşil Pasaport sahibi olsanız dahi vize rejimine tabisiniz ve vize almak zorundasınız.

Rusya-turist-vizesi-2019
Rusya vize

Misyonumuz Rusya vize işlemleri konusunda müşterilerimize kolaylıklar sunmak. Onların vize başvurularını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek, gereksiz ve formalite icabı olan evrak taleplerinden onları kurtarmak ve vize takiplerini yapmaktır. Bu misyon her geçen gün bizi daha güçlü hale getirmekte ve Rusya vize hizmetleri konusunda en uygun ve en çabuk vize alan şirket konumuna getirmiştir.

Rusya vize işlemleri yürütürken izlediğimiz fiyat politikamız açık ve nettir. İsterseniz siz kendiniz başvurunuzu yapın isterseniz biz yapalım farketmez. Eğer vaktiniz bol sabrınız çok ise kendiniz yapın üstelik sizlere bilgide verelim. Ancak vakit nakittir ve zamanınız değerli ise bizim servis bedelimiz oldukça düşük olduğu için size çok ucuz gelecektir. Az kazanalım ama çok insan kazanalım sloganımızla yola devam ediyoruz.

Rusya için vize başvurusu yapılan müşterilerimizin İstanbul içinde olanları dağıtım personelimiz aracılığıyla iş yerinize bırakılmaktadır. Diğer illerde ise PTT ve Tüm kargolar ile pasaportlarınız gönderilir ve teslim alınır. Şehir dışından pasaport gönderen kişiler gönderi takip numaralarını bizlere bildirmesi rica olunur.

Rusya 3 aylık ticari vize | 285$

Rusya turist vizesi
Rusya turist vizesi kolay çıkan vize türlerindendir. Rusya Türkler’den vize istiyor mu? Evet Ruslar halen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemektedir. Rusya turist vizesi en çok gelen sorulardan birisidir. Evet Rusya için vize gereklidir. Üstelik Yeşil Pasaportunuz olsa dahi Rusya ziyareti için vize almak mecburidir.

Rusya vize işlemleri
Rusya için vize başvurusu yapacak olan kişiler, öncelikle vize tipini belirlemelidir. Rusya vize işlemleri, ziyaret amacınıza göre değişiklik göstermektedir. Rusya turist vizesi için gerekli olan işlemler, Rusya ticari vizesi için gerekli olmayabilir. Rusya için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşlarımız ve kurumsal Türk şirketlerimizin vize başvuru sürecindeki işlemleri hızlandırmak ve Rusya vize evrakları hazırlanma aşamasında işlemleri kolaylaştırmak üzere kurulan SoHo Danışmanlık şirketimiz yaklaşık 12 yıllık Rusya ve BDT ülkelerinde hizmet vermektedir. Halen Merkez ofisimiz Moskova’da bulunmakta olup. İstanbul’daki şubemiz ile tüm Türkiye’ye güvenli kargo yöntemi ile pasaport ve vize dağıtımı yapmaktadır.

Rusya vize evrakları
Rusya vize evrakları toplanırken vize tipine göre hazırlanmaktadır. Rusya vize evrakları Rusya vize alacaklar için çok önemlidir. Rusya vize evrakları tarafımızca hazırlanır. Siz sadece pasaportunuz ile vesikalık fotoğrafınızı sağlarsınız. Rusya için vize var mı sorusunun cevabı evet 2019 yılı itibariyle halen Rusya için vize başvurusu zorunludur. Rusya vizesi kalktı mı? Evet daha önce Rusya vizesi kalkmış ve vizesiz girişler yapılmaktaydı. Ancak 2015 Yılındaki Rus uçağının düşürülmesi sonucu ikili ilişkiler bozuldu ve Rusya vize rejimi değişti. O günden sonra Rusya için vize almak artık Türk vatandaşları için şart oldu. Yeşil Pasaport sahibi olsanız dahi vize rejimine tabisiniz ve vize almak zorundasınız.

Rusya vize ücretiRusya vizesi ücreti vize tipine göre ödenmektedir. Sitemizdeki fiyatlar Rusya vize ücreti harçları ve servis bedeli dahil fiyatlardır. Rusya için vize başvurusunda Rusya vize ücreti ödendikten sonra 2-5 gün arasında çıkar.

Rusya vize başvurusu için önemli noktalar;

Rusya girişi yapılır yapılmaz registrasyon işlemi hakkında bilgi alın. Otel’da kalanlar için registre işlemine gerek yok. Ancak eğer arkadaş, eş dost, yanında kalınıyor ise mutlaka ovire gidilip registrasyon işlemini yapınız. Adres kayıt edecek durumunuz yok ise Moskova ofisimiz sizin için bu işlemi yapacaktır.

Rusya senelik ticari vizesi ile ilgili olarak önemli olan bir başka konu ise 90 gün konusudur. Kesinlikle vize üstünde 1 sene yazsa bile 6 ay içerisinde sadece 90 gün Rusya’da kalabilirsiniz. Bazı kişiler “gir, çık” yapsan gibi bir fikir verseler bile yanlıştır. Giriş, çıkış yapmak sürenizi değiştirmez. Senelik Rusya vizesi alarak Rusya’da sadece o kadar süre kalabilirsiniz. Aksi durumda tutanak ile birlikte sınır dışı (Deportation Act) edilerecek ceza alabilirsiniz.

Rusya turist vizesi ile gidenler Voucher belgelerini mutlaka yanlarında bulundursunlar.

Resmi acente dışında davetiye yada voucher alıyorsanız, güvenilir kişiler ve kurumlar olmasına dikkat ediniz.

Rusya vizesi tipine göre Rusya vize evrakları değişmektedir. Vize tipinizi belirleyip evrakları düzenleyiniz.

Rusya vize ücreti ödendikten sonra tekrar geri iadesi mümkün olmamaktadır. Ödeme yapmandan önce iki kere kontrol ediniz.

×