Rusya vizesi kalktımı?

Rusya vizesi kalktı mı?

Rusya vizesi kalktı mı? Rusya Türklerden vize istiyor mu? Rusya ile Türkiye arasında gerçekleşen uçak krizi sonrası vize rejimi değişmiştir. Rusya Türk vatandaşları için bu tarihten sonra vize istemektedir. Turistik amaçla yada ticari amaçlada olsa vize alınması mecburiyeti vardır. Hatta Yeşil pasaport sahibi vatandaşlarımız için dahi vize uygulaması yürütülmektedir. Eğer sizde yeşil pasaport sahibi iseniz Rusya için vize almanız gerektiğini unutmayın lütfen. Rusya için vize almak isteyenler iki yöntem ile bunu yapabilir. Kendiniz konsolosluğun online sistemi üzerinden başvuru yapar ve Rusya vize evrakları toplarsınız ki bu meşakkatli ve uzun bir yoldur. Rusya vize ücreti ise Rusya vize tipine ve başvuruya göre yatırılır. Ayrıca Rusya’dan Davetiye (veya voucher) verecek şirket bulmanız ve bu şirketten alınan davetiyeyide Rusya içişleri bakanlığından onaylatmanız ve Rusya vize evrakları dosyasına eklemeniz gerekmektedir. Eğer Rusya turist vizesi başvurusunda bulunuyorsanız “Garanti Mektubu” da bulmanız gerekecektir. Rusya vize işlemleri bu şekilde bireysel tarafınızca yürütülebilir.

SoHo DanışmanlıkKolay yol ise uzman danışmanlık şirketimiz tarafından yapılır. Bakanlık onayı ile alınan Rusya için vize davetiyeniz ile Rusya vize evrakları düzenlenerek Rusya vize ücreti ödenir ve Rusya vizesi çıkartılır. Böylelikle zaman kaybı ve bürokrasiden kurtulursunuz. Acentemize ödeyeceğiniz belki %10’luk bir servis bedeli sizi defalarca konsolosluğa gitmekte ve yeniden evrak hazırlamaktan kurtarır. Biz atomu parçalamıyoruz, Amerika’yı yeniden keşfetmiyoruz. Tabiki hepsini sizde yapabilirsiniz. Ancak pratiklik ve her gün yapılan işlemlerden dolayı Rusya vize konusundan uzmanlaşmış bulunmaktayız.

Şirketimizin çalışma amacı Rusya için vize başvurusunda bulunacak kişilerin ve kurumların hizmet kalitesinin arttırılması, Rusya vize evrakları toplanmasında yardımcı olmak, Rusya vize alınmasındaki prosedürlerin çabuklaştırılması ve kolaylaştırılması, Rusya için vize isteyen Türk şirketleri için maksimum rahat şartların oluşturulması adına hizmet vermektedir. Merkez ofisi Moskova’da bulunan SoHo Danışmanlık, İstanbul’daki Türkiye ofisi aracılığıyla Rusya vize işlemleri yürüterek tüm şehirlere hizmet verebilmektedir.

Rusya vize ofisi

Özellikle Rusya çalışma vizeleri gibi konularda, hem Rusya’da hemde Türkiye’de olmak büyük artı sağlamaktadır. Ödemelerinizi vizeleriniz çıktıktan sonra ister Rusya’da ödeyin isterseniz Türkiye, İstanbul şubemizde ödeyin. Ayrıca Rusya vize evrakları iki ülkede takip edilip hızlıca sonuçlandırılması açısından önemlidir. İstanbul dışında olan müşterilerimiz de güvenli kargo yöntemi ile Aras kargo, Yurtiçi ve MNG kargo ile pasaport teslimatları yapılabilmektedir.

Misyonumuz Rusya vize işlemleri konusunda müşterilerimize kolaylıklar sunmak. Onların vize başvurularını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek, gereksiz ve formalite icabı olan evrak taleplerinden onları kurtarmak ve vize takiplerini yapmaktır. Bu misyon her geçen gün bizi daha güçlü hale getirmekte ve Rusya vize hizmetleri konusunda en uygun ve en çabuk vize alan şirket konumuna getirmiştir.

Rusya vize ofisi olarak Motto’muz her zaman çok kazanmak değil, az kazanıp çok fazla müşteri kazanmaktır. Çalışanlarımıza söylediğimiz “Müşteri 1 kere arar” ve “Müşteri 1 kere yazar.” mutlaka cevap almalı, muhattap bulmalıdır.

Rusya vize işlemleri yürütürken izlediğimiz fiyat politikamız açık ve nettir. İsterseniz siz kendiniz başvurunuzu yapın isterseniz biz yapalım farketmez. Eğer vaktiniz bol sabrınız çok ise kendiniz yapın üstelik sizlere bilgide verelim. Ancak vakit nakittir ve zamanınız değerli ise bizim servis bedelimiz oldukça düşük olduğu için size çok ucuz gelecektir. Az kazanalım ama çok insan kazanalım sloganımızla yola devam ediyoruz.

Rusya için vize başvurusu yapılan müşterilerimizin İstanbul içinde olanları dağıtım personelimiz aracılığıyla iş yerinize bırakılmaktadır. Diğer illerde ise PTT ve Tüm kargolar ile pasaportlarınız gönderilir ve teslim alınır. Şehir dışından pasaport gönderen kişiler gönderi takip numaralarını bizlere bildirmesi rica olunur.

Rusya vizeler

×