Rusya vizesi ne kadar 2018

Rusya vizesi ne kadar 2018

Rusya vizesi ne kadar 2018 yılında USD dolar olarak Konsolosluk tarafından belirlenmiştir. Rusya vizesi ne kadar 2018 yılında aşağıdaki tabloda görebilirsiniz. Buradaki rakamlar her şey dahil Pasaport teslim fiyatları şeklindedir. Sadece kargo ve kurye ile gönderilen pasaportlarda taşıma ücreti Pasaport sahibine aittir.

Rusya turist vizesi 140$ | Evrak yok, Beklemek yok!

Rusya turist vizesi başvurusu için bizi arayabilirsiniz. Tüm evraklarınızı biz hazırlıyoruz. Sizler sadece Pasaport ve 2 adet vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya turist vizesi 5 iş gününde çıkmakta olup, acelesi olanlar için ekspres Rusya turist vizesi ile bir günde vizenizi alabiliriz.

 

 

Rusya turist vizesi 140$

Rusya turist vizesi tek girişlidir. Maskimum 30 günlük olabilir. 5 iş günde çıkar. Acil durumlar için ekspres başvuru ile 1 günde alınabilir. Rusya turist vizesi evrakları pasaport ve 2 fotoğraftır.

Rusya 3 aylık vize 300$

Rusya ticari vizesi tek ve iki girişlidir. 90 günlüktür. 3 Ay Rusya’da kalınır. 15 günde çıkar. Aciller için ekspres başvuru ilede alınabilir. Rusya 3 aylık vizesi için evraklar pasaport ve 2 fotoğraftır.

Rusya senelik vize 600$

Rusya ticari vizesi çok girişlidir. Maksimum 6 ayda 90 gün kalınabilir. 15 iş günde çıkar. Acil durumlar için ekspres başvuru ilede alınabilir. Rusya vizesi evrakları pasaport ve 2 fotoğraftır.

×