Rusya vizesi ücreti 2018

Rusya vizesi ücreti 2018

 

 

Rusya vizesi ücreti 2018
Rusya vizesi ücreti 2018

Rusya vizesi ücreti 2018 Kısa süreli olan bu vize acil toplantınız olması, görüşmeye gitmeniz vs gibi kısa sürede gidip döneceğiniz 15 günlük 1 aylık vizelerdendir. Rusya turist vizesi için müşterilerimizin acil durumlarda talep ettiği vizelerdendir. Rusya vize ücreti değişiklik göstermektedir. Rusya vize evrakları hazırlanmasıyla birlikte Rusya vize işlemleri başlar ve vize ücreti ödenerek 5 iş günü içerisinde alınır.

Rusya vizesi ücreti 2018 almak isteyen müşterilerimiz, Rusya bölgesine ziyaret edecek tüm personelleriniz için gerekli izinler ve çalışma belgeleri, vizeler ve oturumlar Moskova merkez ofisimizdeki uzmanlarımız tarafından en kısa sürede alınmaktadır. Rusya vize işlemleri bir kısım online olarak formları doldurup bir kısını ise Rusya ofisimizden vize davetiye mektubunu getirterek sağlıyoruz. Rusya vize evrakları toplandıktan sonra Rusya vize ücreti belirlendiği şekilde ödenir. Rusya vize işlemleri tarafımızca yürütüldüğünde hem sorun yaşamaz hemde zaman kazanırsınız. Rusya için vize almak istiyorsanız hemen bizi arayın!

Rusya vizesi ücreti 2018 tipine göre ödenmektedir. Sitemizdeki fiyatlar Rusya vize ücreti harçları ve servis bedeli dahil fiyatlardır. Rusya için vize başvurusunda Rusya vize ücreti ödendikten sonra 2-5 gün arasında çıkar.

Rusya turist vizesi ücreti

Rusya turist vizesi alan bir kişi 5 gün, 15 gün ile 1 ay arasında Rusya federasyonunda bulunabilir. Biz burada mümkün mertebe 30 günlük vizeyi tavsiye ediyoruz. Bunun sebebi değişen uçak bileti fiyatları, değişen toplantı vs buluşma saatlerinden dolayı bazen vizeler gereksiz iptal olabiliyor. Böyle bir durum yaşanmaması için 30 günlük rusya turist vizesi alıp rahat rahat rezervasyonlarınızı yapmanızı tavsiye ederiz. Rusya turist vizesi en fazla iki giriş olabilir ve bu girişler Türkiye harici başka bir ülkeye yapılmalıdır. Rusya turist vizesi maksimum 30 günlük çıkar. Rusya turist vizesi evrakları için bizleri arayabilirsiniz. Rusya turist vizesi alındığında bir başka dikkat edilmesi gerek hususta, vize alındıktan Rusya’ya gittikten sonra eğer otelde kalınmıyor ise mutlaka Registrasyon işlemleri için bölgenin göçmen bürosuna gidilip kayıt işlemi yapılmalıdır. Bu işlem yapılmadığı takdirde kaçak duruma düşmüş olursunuz. Konu hakkında detaylı bilgiyi danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Rusya vizesi ücreti 2018 yılı fiyatları için listeden size uygun vize tipini belirleyip fiyatı öğrenebilirsiniz. Liste karışık gelmesi durumunda bizleri telefon ile arayıp sorabilirisiniz.

Rusya vizesi ücreti 2018 turistik 140$
02129636337 | 05445281484

 

×