Rusyadan davetiye kaç günde gelir

Rusyadan davetiye kaç günde gelir

Rusya’dan vize davetiyesinin kaç günde geleceğin vize türüne göre değişiklik göstermektedir. Çünkü Rusya vize davetiyelerinden ticari davetiyeler 3 aylık ve senelik olduğu gibi, zaman zaman da 3 senelik davetiyeler de gelmektedir. Eğer VKS vize başvurusunda bulunacaksa ilk etap da 90 günlük tek girişli çalışma davetiyeleride gelebilmektedir.

Rusyadan davetiye kaç günde gelir;

  • Senelik çok girişli Business (Delovaya) davetiyesi FMS onaylı. Rusya’dan gelme süresi: 17 gündür.
  • 3 Aylık tek veya çift girişli (Delovaya) davetiyesi FMS onaylı. Rusya’dan gelme süresi: 10 gündür.

 

Diğer davetiye ve türleri için detaylı bilgi alınız. Bazı durumlarda milli bayramlar, dini bayramlar da bu süreler değişmektedir. Bu günlerin dikkate alınmasını tavsiye ederiz.

 

Rusyadan davetiye kaç günde gelir
Rusyadan davetiye kaç günde gelir

 

Rusya turist vizesi

Rusya turist vizesi tek girişli ve iki girişli olarak 1 günde ekspres olarak çıkarılır. Rusya turist vizesi kolay ve hızlı çıkar. Yeterki doğru başvuru yapılsın.

Rusya senelik vize

Rusya ticari vizesi ile yıl içinde hemen uçup işinizi halledebilirsiniz. Rusya senelik ticari vizesi çok girişlidir. 6 ayda 3 ay kalınabilir.

Rusya 3 Yıllık vizesi

Rusya VKS vizesi ile Rusya’da 3 yıllık çalışma hakkına sahip olursunuz. Rusya VKS vizesi hem kolay olması hemde kota sınırlaması olmadığı için tercih edilir.

Rusya Şoför vizesi

Rusya şoför vizesi, sürücülerimize Rusya topraklarında senede bir çok kere giriş çıkış hakkı vermektedir. Rusya şoför vizesi ile yıl boyunca giriş çıkış hakkı.

Rusya 3 aylık vize

Rusya business vizesi size kısa olmayan ama uzun olmayan işlerinizde kolaylık sağlar. Özellikle tam 90 gün kalınması bir avantajdır.

Rusya işçi vizesi

Yıllık işçi vizesiyle Rusya’da 1 yıl kalabilirsiniz. Çok girişlidir. Sadece Moskova için yapılır. Moskova’da ikamet edecekler için ideal bir çözümdür.

 

Rusya vize 140$ | Rusya Yıllık vize 600$ Herşey dahil!
Rusya vize 5 iş gününde çıkar. Rusya çalışma vizesi 3 hafta, Rusya ticari vize senelik 4 hafta. Rusya vize evrakları tarafımızdan hazırlanır. Siz sadece pasaport ve vesikalık fotoğraf sağlarsınız. Rusya vize işlemleri uzmanlarca yürütülür. Rusya vize ücreti güncel ve en iyi fiyat garantisi altındadır. Ekspres Rusya vizesi 1 günde çıkar ve evrak gerekmez. Rusya turist vizesi için pasaportunuz ve fotoğraf yeterlidir. Rusya vizesi uzmanı acentemiz hem Moskova hem de İstanbul’da sizlere yakın hizmet sunmaktadır. Rusya vize başvuru takiplerinizi en hızlı şekilde yapalım. Siz iş planınızı yapın, biz vize!

×